CIESZĘ SIĘ, ŻE TU JESTEŚ

Mam na imię Kasia. Na co dzień uczę, jak wykorzystywać narzędzia wizualne do organizacji zadań, wyznaczania priorytetów, realizowania celów oraz poszukiwania własnej drogi działania.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

kontakt@mapaedukacji.pl +48531684180

E-BOOK DLA EDUKACJI

e-book projekt edukacyjny

Z umiejętności dzielenia się dobrem i z szacunku do drugiego człowieka dwadzieścia osób zaangażowało się w projekt stworzenia książki pełnej niezwykłych bajek. Bajek, które przekonają małych i dużych, że o wartościach warto rozmawiać. I że rozmawiać o nich należy. W swoich opowieściach autorzy pokazują, że pasję, wytrwałość czy uczciwość można budować w sobie na co dzień. Każda z trzynastu bajek jest osobistą opowieścią autora, tkaną przez niego na podstawie własnych doświadczeń. Każda pokazuje, jak wartości zmieniają życie na lepsze. Wszystkie historie są ciekawe, oryginalne i w niezwykły sposób angażują czytelników. Intrygujący bohaterowie pomagają w identyfikacji zachowań i przeniesieniu podstawowych prawd do swojego świata.

Nasze opowieści pomogą Ci rozpocząć z dziećmi dyskusję o ambicji czy entuzjazmie, ale także o rzeczach trudnych, takich jak akceptacja odmienności czy odwaga do dokonywania własnych wyborów.

Pobierz, czytaj i odkrywaj magię miasteczka Dobro Wielkie już dziś!
https://magiawartosci.pl.nasz-e-book

© katarzyna berska

DATA:

MAPA MIASTECZKA_BLOG
KARTECZKI_BLOG
ORION_BLOG